Özel yazılım entegrasyon hizmetleri

Yeni teknolojileri ve süreçleri benimsemek, hem mevcut uygulamalarınız arasında hem de harici sistemler arasında sıklıkla karmaşık olan yazılım entegrasyonu zorluklarının üstesinden gelmek anlamına gelir. Ekibimiz, mimari tasarımdan test ve yürütmeye kadar entegrasyon engellerini ele alma konusunda deneyimlidir.

 

Veri entegrasyon hizmetleri

Farklı dosya formatlarında ve uygulamalarında verileri birleştirmek için otomatik entegrasyon hizmetleri tasarlıyor, iş süreçlerini ve bilgi tabanlarını birleştirirken aktarım sırasında tam veri bütünlüğü sağlıyoruz.

 

İş uygulaması entegrasyonları

Görev açısından kritik iş platformları arasında sorunsuz iletişimi kolaylaştırıyoruz. İçerik yönetimi (CMS), muhasebe, finans, kurumsal kaynak planlaması (ERP), İnsan Kaynakları (İK), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), iş zekası, raporlama ve analitik ve dijital pazarlamayı işleyen platformlar için entegrasyon sağlama deneyimine sahibiz. Çözümlerimizi en uygun şekilde mevcut iş uygulamalarınıza bağlıyoruz.

 

API entegrasyon hizmetleri

Farklı platformlar ve iş süreçleri ile arayüz oluşturan, uygulamalara web hizmeti işlevselliği ekleyen ve uygulamalar arasında veri formatlarını senkronize eden API'ler geliştiriyoruz.

 

Servis Odaklı Mimari

Aynı iş mantığı arayüzü ve entegrasyon hizmetlerini kullanarak iş süreçleri, teknik görevler ve veri erişimi ile ilgili tüm hizmetleri uygulamak için tasarlanmış, kurumsal çapta hizmet odaklı mimariler (SOA) geliştiriyoruz. Oluşturduğumuz her SOA, sistem bağımsızlığı (gevşek bağlı), hızlı veri kurtarma, gömülü sistemlerin yeniden kullanımı ve web hizmetlerinin birlikte çalışabilirliği için optimize edilmiştir.

 

Ödeme sistemlerinin entegrasyonu

Ekibimiz, İyizico, Paypal, Banka POS sistemleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ödeme sistemleriyle entegrasyon konusunda deneyimlidir.