İşletmenize değer katan yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz

Kapsamlı. Parametrik. Entegreli. Esnek. Ölçeklenebilir. LDC'nin uçtan uca ticari yazılım çözümleri, işletmenizi(havayolu, tur operatörü, jet kiralama, perakende satış, pazar yeri, havacılık bakım hizmetleri... ve daha fazlası) verimli, uyumlu ve güvenli tutmanıza yardımcı olur. Uçtan uca operasyonel süreçlerinizi yönetmek için sizinle birlikte çalışabiliriz. Dijital Dönüşüm ortağınız olarak, ilk planlamadan teslimata ve ötesine kadar her adımda yanınızda olacağız. İhtiyaçlarınızı bize bildirin, en uygun çözümü birlikte bulalım.

Bize Ulaşın
01
Havacılık Yazılım Çözümleri
Havacılık sektöründe 25 yılı aşkın deneyime sahibiz ve esas olarak Charter Havayolları, Jet Charter, MRO - Bakım Şirketleri (örn. EASA Part-145) ve Tur Operatörlerinin operasyonlarında uzmanlığımız bulunmaktadır.
02
Kalite ve Emniyet Yönetim Sistemi
Kamelon Kalite ve Güvenlik Yönetim Çözümümüz (QMS), Havacılık ve Otomotiv sektörünün ihtiyaçları ve gereksinimleri ile uyumludur. Sistem, EASA Part145, FAA, SHGM, ISO….. gibi standartlara uyması gereken Havayolları ve Bakım şirketleri tarafından da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.
03
E-Ticaret & ePazar Platformları
Kamelon Marketplace ve E-ticaret yazılımının gelişmiş özellikleri ile güçlü bir satış ve operasyon platformu ile işinizi online ortama taşıyabilirsiniz. Ecza1.com, Pharmatip.com.tr, Uclerstore.com, Pizzalazza.com.tr gibi büyük online işletmeleri geliştirdik ve destekliyoruz.
04
Jet Charter Yazılımı
Kamelon JetOps yazılımı, jet kiralama operatörlerine hizmet vermek için tasarlanmıştır. Sistem Charter, Anlaşma ve Program Yönetimi aracılığıyla Operasyonlar - Günlük Hareket Yönetimi ve Maliyet Kontrolü; uçtan uca bir çözüm sunuyor.
05
Tur Operatörü Yazılımı
Kamelon Flex yazılımı Tur Operatörlerinin operasyonlarına hizmet etmek için tasarlanmıştır. Sistem Tur Paketleri, Otel Yönetimi, Uçuş Yönetimi, Anlaşmalar, Acente Satışları ve Operasyonlar dahil uçtan uca tur operatörü operasyonunu faturalama ve Maliyet kontrolüne kadar verimli şekilde yönetmenizi sağlar.
06
Özel yazılım geliştirme
İhtiyaçlarınızı karşılayan bir sistem oluşturarak işinizi geliştirin. Çözümlerimiz, en son Microsoft çözümleri kullanılarak kalite, ölçeklenebilirlik ve güvenliğe vurgu yapılarak özel olarak geliştirilmiştir. Şirketlere uygun özel iş sistemlerini uygulamak, on yılı aşkın süredir temel becerimiz olmuştur.

EPazar sitenizi açın, satışa başlayın

Kamelon Marketplace çözümü ile E-Pazar veya E-Ticaret işletmenizi kurun
MarketPlace veya E-ticaret işletmenizi kurun

Kamelon Marketplace ve E-ticaret yazılımının gelişmiş özellikleri ile güçlü bir satış ve operasyon platformu ile işinizi online ortama taşıyabilirsiniz. Ecza1.com, Pharmatip.com.tr, Uclerstore.com, Pizzalazza.com.tr gibi büyük online işletmeleri başarı ile geliştirdik ve destekliyoruz.

Yeni iş ortakları ve müşterilerlesatış ağınızı genişletin

Sadece kendi mağazanızla sınırlı kalmayın, e-ticaret ile kapılarınızı milyonlarca müşteriye açın. Marketplace platformu, binlerce/milyonlarca tedarikçi ve alıcı ile bir satış ağı geliştirmenize olanak tanır.

İşinizi büyütün

Büyüyen e-ticaret pazarında yerinizi alın. Satışlarınızı, ağınızı ve marka bilinirliğinizi artırın.

SÜRECE UYGUN PLATFORM KULLANIMI
Şirketin ihtiyacına ve sürece göre en uygun platformda uygulama geliştiriyoruz. Çalıştığımız platformlar Windows Masaüstü, Web, Mobil (IOS, Android) ve El Terminali
YAZILIM GELİŞTİRME SÜRECİMİZ
Müşterilerimizin katılımının proje geliştirme süreci boyunca değer kattığına inanıyoruz. Birlikte ekip olarak çalışıyoruz.
ANALİZ

ANALİZ

TASARIM

TASARIM

KODLAMA

KODLAMA

TEST

DESTEK

DESTEK

PROJELERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
PROJELERİ GÖSTER